Program na flešce

Kde program stáhnout a základní postup instalace
Odpovědět
IvanP
Příspěvky: 22
Registrován: úte 05. dub 2011 19:34:27

Program na flešce

Příspěvek od IvanP » pát 15. dub 2011 18:56:43

Možná je to dnes již pasé, ale získal jsem následující zkušenost s SketchUp v 6 free verzi. Mám ji doma pro pobavení, protože jsem však potřeboval něco řešit na jiném počítači, tak jsem si na flešku zkopíroval celou rozbalenou složku z C: a s tou jsem šel na onen počítač. Program se bez problému z flešky spustil a na počítači jsem mohl pracovat. Celou dobu probíhala komunikace jen s fleškou. Ještě poznámku o operačních systémech. Doma mám W XP SP3 a na tom druhém počítači jsou W7 SP1 ve 32 bitové verzi.

IvanP
Příspěvky: 22
Registrován: úte 05. dub 2011 19:34:27

Re: Program na flešce

Příspěvek od IvanP » stř 20. dub 2011 17:43:26

Ještě k předchozímu příspěvku. Zpracovávaný model samozřejmě umístěte na HD inkriminovaného počítače. Jinak by jste flešku snad zavařili.

hubert
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23. led 2012 20:00:02

Re: Program na flešce

Příspěvek od hubert » ned 30. pro 2012 0:31:37

Já mám podobnou zkušenost s SU 8.
Nechal jsem se inspirovat a zkusil to.Přesně jak píšeš.Jen jsem si z počítače zkopíroval na fleshku celý adresář SU(včetně pluginů).
Na tomto počítači mám Win XP SP3.
Fleshku jsem šoupnul do noťasu s Win 7 a vše běží naprosto normálně.
Pouze na hostitelském počítači si SU vytvoří novou složku

C:\Documents and settings\(uživatel)\Data aplikací\Google\Sketch Up 8

do které si uloží své profilové nastavení.
Snad jediným nepříjemným překvapením je,že takto spuštěný program se rozeběhne bez nastavení.Jako byste ho právě instalovali.
Ale to se dá lehce napravit.Pro zjednodušení by nejspíš stačilo z původního počítače překopírovat zmiňovanou složku s profilovým nastavením.
Tato složka je skrytá,takže pokud používáte třeba "Total Commander",musíte napřed zviditelnit skryté soubory (pokud je máte standartně skryté)

Odpovědět