Chyba při ukládání renderu

Použití rendereru V-Ray
Odpovědět
koscheen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. dub 2011 9:18:19

Chyba při ukládání renderu

Příspěvek od koscheen » úte 29. lis 2011 13:03:12

Ahoj, potřebuju radu od zkušených.
Ani za boha nejsem schopný přímo z Vraye uložit hotový render. Musím ho nascreenovat a tím pádem přicházím o kvalitu renderu. Jakmile dám v hotovém renderu ikonku disket, čili uložit tak daný soubor v cílové složce nevidím, dokážu ho dohledat přes windows vyhledávání - jakmile ho ale chci otevřít tak mi to napíše: "systém windows hledá soubore xxx. Chcete-li jej najít sami, klikněte na tlačítko Procházet" - časem mi napíše že byl soubor přesunut. Pokud v nastavení renderu dám v output ukládat do cílové složky tak mi při zapnutí renderování napíše chybovou hlášku a renderování přeruší, po dalším zapnutí renderování mi spadne celý sketchup. Máte s tím nějaké zkušenosti, nebo taky ukládáte přes screen, případně jak ukládáte vy. Díky moc..

Pilott
Příspěvky: 58
Registrován: úte 29. čer 2010 21:46:10

Re: Chyba při ukládání renderu

Příspěvek od Pilott » stř 07. pro 2011 23:10:14

v podstatě se to dá řešit jenom jedním způsobem,ulož to do té složky co ti to nabídne jako první, je to složka windows ,jak to do ní uložíš tak udělej znovu jako bys chtěl obrázek uložit ,musíš mít ale ještě otevřený corel draw s jiným programem to nefunguje nebo nevím ještě z jakým by to fungovalo ,chytneš uložený obrázek a přetáhneš jej do corelu a z corelu ho jenom přeexportuješ kam chceš.( anebo si seženeš novější verzi V-RAY kde to funguje normálně končí na 98 nebo 93

koscheen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. dub 2011 9:18:19

Re: Chyba při ukládání renderu

Příspěvek od koscheen » čtv 09. úno 2012 10:22:23

Děkuji moc, funguje to, dokonc i v malování:) ještě jednou díky..

Odpovědět