Popis produktu

Použití rendereru Artlantis
Odpovědět
Uživatelský avatar
Joanna_JL
Příspěvky: 313
Registrován: pon 29. bře 2010 17:22:08
Bydliště: Chrudimská 6, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
Kontaktovat uživatele:

Popis produktu

Příspěvek od Joanna_JL » úte 20. dub 2010 14:10:49

Artlantis Render a Studio jsou vizualizační programy původně určené především k ArchiCADu, ale jak bývá dobrým zvykem, velmi rychle se naučily pracovat i se soubory SketchUpu. Práce s Artlantisem je srovnatelná s prací ve SkechUpu - dá se velmi lehce zvládnout a dodává překvapivě pěkné výsledky. Pracuje opravdu dobře s radiozitou a co se týče Studia, které má navíc oproti Renderu začleněné i animace, můžete tu dokonce animovat i vodní hladinu :) . Výpočet je relativně rychlý, program obsahuje i vlastní doplňkové knihovny objektů, obrázků i materiálů (tzv. shaderů), které můžete jednoduše a opravdu slušně přizpůsobit svým potřebám. K dispozici je třicetidenní demoverze (http://www.adsstudio.cz/index.php/produ ... tware.html nebo http://www.artlantis.com/index.php?page ... demo/index), pro studenty je roční verze produktu zdarma. Komerční verze je samozřejmě placená :) . K oběma posledním případům dodáváme i češtinu.
Přikládám ukázky souborů vytvořených ve SketchUpu a renderovaných v Artlantisu.
Přílohy
Fitko.jpg
Recepce.jpg
Dětské hřiště.jpg
Lustr.jpg
JL
ADS Studio
http://www.adsstudio.cz
skype: joannalinhartova
mail: joanna.linhartova@adsstudio.cz

Pilott
Příspěvky: 58
Registrován: úte 29. čer 2010 21:46:10

Re: Popis produktu

Příspěvek od Pilott » stř 30. čer 2010 23:54:11

nezlob se na mě ,ale to co máš za rendry na stránkách a tady,není nic extra a za ty peníze pokud artlantis neumí nic lepšího,tak nestojí za to si ho kupovat to už podium je lepší.A nebo to s ním ještě moc neumíš ,protože viděl jsem video artlantis a to bylo luxusní :roll:

Uživatelský avatar
Joanna_JL
Příspěvky: 313
Registrován: pon 29. bře 2010 17:22:08
Bydliště: Chrudimská 6, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Popis produktu

Příspěvek od Joanna_JL » pát 02. črc 2010 15:03:52

Díky za upřímnost :D
Rendrery vždycky vycházejí z momentální potřeby a ukázky nejsou na to, aby nad nimi člověk trávil moc času. Navíc spousta renderů je pak ještě dodatečně upravovaná např. ve Photoshopu. Tady je čistý neupravovaný Artlantis. Ostatně, nepřijde mi rozhodně předražený ;) , nevím, kolik stojí Podium, ani jak rychlé jsou výstupy z něj, ale poměr ceny a výkonu u Artlantisu je opravdu vynikající... Navíc každý výstup je tak trochu i otázkou osobního vkusu, takže těžko posuzovat, dokud se v obou posuzovaných programech nerenderuje tentýž model :) .
Nebuďte jen tak šťoura a pošlete nějaké svoje ukázky.
JL
ADS Studio
http://www.adsstudio.cz
skype: joannalinhartova
mail: joanna.linhartova@adsstudio.cz

Pilott
Příspěvky: 58
Registrován: úte 29. čer 2010 21:46:10

Re: Popis produktu

Příspěvek od Pilott » sob 03. črc 2010 14:28:06

SU podium stojí zhruba 3759,- kč animační doplněk 1659,- kč což je dohromady 5418,-kč a to je cena komerční verze , no není to rozdíl proti zhruba 18000,- s dph., a podle mě se renr dělá proto aby to vypadalo co nejrealistyčtějž,proto si nemyslím že artlantis je dobrá volba, když si vyexportuju obrázek ze skeče v jpg, bez zobrazení hran bude vypadat jen o 25 procent hůř než vyrendrovaný z artlantisu,sorry zapoměl jsem že tam nebudu mít odlesky a světla, ale pokud chci rendrovat tak ať to vypadá co nejlíp a né jak z 8 let staré počítačové hry. Podívej se na http://www.suplugins.com/gallery/index.html. takhle vypadaj obstojný rendry, nechci se zastávat podia ,ale za tu cenu a kvalitu je to stoprocentně lepší volba.Je pravda že animace vody je nádherná ale kolik lidí si bude stavět barák v benátkách?( to byla jenom řečnická otázka :lol: ).Takže u mě artlantis propadl na celé čáře.
Přílohy
NÁVRHkopie.jpg
žárovky kopie.jpg

Odpovědět