problen s su

Odpovědět
winland
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11. bře 2011 13:50:42

problen s su

Příspěvek od winland » pát 11. bře 2011 14:51:30

Ahoj
Zaregistrovala som sa len teraz pretoze mam problem so su8. Kedze modelovanie v autocad alebo 3ds sa mi zda zbatocne zlozite aspon pre to co robim ja, stiahla som si su8. Mam za sebou vymodelovanu prvu zahradu, ale pri druhej nastala zrada. SU8 mi odrazu pri modelovani terenu padla. Objavilo sa mi okno su - ze nastala nejaka chyba a mam im ju popisat a odoslat, a kedze moja anglictina je momentalne uboha neviem si poradit. V podrobnostiach som si nasla hlasene subory konkretne typu: SUt3r50IJ3.dpm sketchup undo0.log a sketchupundo0.text a nejaky xml ktory som nenasla. Teda som si vyhladala tieto skryte subory vymazala som ich, ale su to robil nadalej. Vymazala som rozrobene subory a robotu so zacala odznova ale su to robil nadalej. Navysa akonahle som otvorila su v skrytych suboroch sa objavil subor sketchupundo0.text. Odinstalovala som si su8 nainnstalovala znova, ale skryte subory suvisiace so su som si musela vymazat sama lebo mi automaticky nezmizli. Ale stalo sa presne to iste akonahle som zacala pracovat s terenom. Som v tomto smere bezradna, a pro verziu si zatial dovolit nemozem. Mam za sebou den zbytocnej prace a na su som momentalne zavisla kedze tam mam nedorobenu pracu ktoru musim odovzdat. Vdaka za pomoc nech sa uz ozve ktokolvek.

Skusim nainstalovat este su7 ale bojim sa ze to nepomoze

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: problen s su

Příspěvek od Fery » úte 15. bře 2011 18:54:05

Mrzí mě, že jsme zatím nikdo nevymyslel, čím by to mohlo být způsobeno. Potřebovali bychom přesnější popis činnosti před pádem SU. Modelování terénu je dost široký pojem - použila jste Sandbox? Který nástroj konkrétně? Nebo jste už nanášela texturu? Co přesně jste dělala těsně před spadnutím SU?
Ty skryté soubory jste asi ani neměla mazat, mám pocit, že si je vytváří SU jako popis chyby, který se odesílá kliknutím na "poslat zprávu". Většinou tyto zprávy nikam neposíláme, protože pád SU je většinou způsoben přílišným zatížením programu, takže kliknu na "zprávu neodesílat". Po opětovném otevření SU se mě program obvykle zeptá, jestli chci otevřít automaticky uložený soubor, takže souhlasím a pokračuji v práci pozorněji ;)
Pokud jste už chybu objevila, napište nám to do fóra, rádi se poučíme :)

Odpovědět