problem s nekompletnima texturama

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s nekompletnima texturama

Příspěvek od Fery » úte 01. úno 2011 17:45:43

Kašlat na to je blbost, po prvním nezdaru se vzdávají jen zbabělci. Já jsem se pokusil tvůj model upravit. Smazal jsem nepotřebné čáry uvnitř budovy a vyhladil terén. Po vyhlazení terénu jsem dal "window - model info - statistic - purge unused" a rázem byl z modelu o velikosti 5,5 mega maličkej soubořík o velikosti 90kB - viz obrázek.
Ta zelená je velká proto, že jsem tam zatím nechal tvoje textury. Po odstranění textur a vyčištění je soubor maličký a na obrázku označen žlutou barvou.
2011-02-01_1623.png

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s nekompletnima texturama

Příspěvek od Fery » úte 01. úno 2011 20:27:18

Nedalo mi to a doplnil jsem i textury. Na terén jsem použil texturu z GE. Celková velikost souboru .skp je 1.1 mega. I to je dost, ale proti původní velikosti to je slušný. Posílám ti to na mail, podívej se na to, uprav si to - já vaši hospodu neznám :lol: - a zkus to nahrát znovu.
2011-02-01_1924.jpg

delfinfa
Příspěvky: 9
Registrován: stř 19. led 2011 12:10:57

Re: problem s nekompletnima texturama

Příspěvek od delfinfa » pon 07. úno 2011 20:27:49

Tak se nakonec Google rozhoupal k odpovědi :-D...no jak dlouho to bylo 10-14 dní a odpověď je:

Thank you for your note.

SketchUp materials, solid colors, or similar tiled textures are not
considered *photo* textures and if used heavily on your model are not
acceptable for the Photorealistic 3D Buildings layer.

You may refer to our acceptance criteria here:
http://sketchup.google.com/intl/en/3dwh ... teria.html

Takže jsem se docela zasmál, protože to je jako bych tam ani nepsal....tak jen pro ostatní, nedávejte sketchup materiály, barvy ani podobné textury. I když nevím, jak udělat fotorealistickou texturu něčeho co není vidět a nebo s tím sousedí další dům..No nic...model s novejma texturama vzali a takže tohle vlákno můžeme zavřít :) Dík za snahu okolo.

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s nekompletnima texturama

Příspěvek od Fery » úte 08. úno 2011 5:45:35

No to je to, o čem jsme mluvili, pokud nebudeš používat SU textury "heavily" ;) , tak je použít občas můžeš - (rozuměj, na některou plochu, ne na všechny). :lol:

Odpovědět