Ukázky tvorby

Odkazy na vaše weby s modely
Odpovědět
Pilott
Příspěvky: 58
Registrován: úte 29. čer 2010 21:46:10

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Pilott » ned 04. črc 2010 12:18:08

jo zapoměl jsam dodat že ja samozřejmě použit rendrovací plugin ;)

Uživatelský avatar
Joanna_JL
Příspěvky: 320
Registrován: pon 29. bře 2010 17:22:08
Bydliště: Chrudimská 6, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Joanna_JL » pon 05. črc 2010 13:52:52

Jj, tohle jsem myslela - materiály neodpovídají SketchUpu, jinak bez problémů :)
JL
JL
ADS Studio
http://www.adsstudio.cz
skype: joannalinhartova
mail: joanna.linhartova@adsstudio.cz

Remby
Příspěvky: 15
Registrován: pon 05. črc 2010 13:15:23

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Remby » úte 05. říj 2010 12:17:41

Tak SketchUpu se věnuji teprve několik měsíců. Rozhodně nedosahuji výsledků jako ostatní tu na fóru:) ale snažím se učit co to jde :)
Zde jsou tedy mé pokusy:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Joanna_JL
Příspěvky: 320
Registrován: pon 29. bře 2010 17:22:08
Bydliště: Chrudimská 6, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Joanna_JL » ned 10. říj 2010 17:36:07

Každý se musel napřed učit, než dělal "veledíla" :) . Je to v pohodě, hlavně, když vás ta práce baví, výsledky budou čím dál lepší. I tak je vidět, že jste si s tím pohrál :!:

JL
JL
ADS Studio
http://www.adsstudio.cz
skype: joannalinhartova
mail: joanna.linhartova@adsstudio.cz

Nirthy
Příspěvky: 27
Registrován: stř 08. pro 2010 23:04:56
Bydliště: Velké Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Nirthy » čtv 06. led 2011 21:12:34

Taky prispeji svoji trochou do mlyna :)
sedacka a stolek.jpg
Jen tak pro radost :)
postel.jpg
Ve vyrobnim procesu
Nejak sem nestihl nainstalovat render, brzy snad napravim. Takze obrazky jsou takove jake jsou.

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Fery » pon 24. led 2011 8:20:23

Dlouho sem nikdo nic nedal, copak nemodelujete? :roll:
šperk.jpg

Remby
Příspěvky: 15
Registrován: pon 05. črc 2010 13:15:23

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Remby » pát 28. led 2011 22:46:15

Fery píše:Dlouho sem nikdo nic nedal, copak nemodelujete? :roll:
šperk.jpg
Fery:) tak to je husty:) muzu se zeptat na par veci?:) napriklad v cem je to renderovane? kolik ti/vam zabere pri tvych/vasich zkusenostech takovyto vytvor? nebo nemohl bys/te nasdilet knihovnu materialu? pouzivam podium, byl cenove nejprijatelnejsi,ale otazkou je jestli je to aspon postacujici render?

Musim prozradit ze studuju stavarinu,ale vizualizace mame opravdu jen okrajove, zamerujem se na technicke vykresy, ale snazim se ucit ucit ucit, a takovehle ukazky me dohani k tomu abych na sobe vice pracoval, a ferryho veci sou takovym meritkem jak moc ve SU neumim, zatim :D

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Fery » sob 29. led 2011 7:24:58

:) Děkuju :) Nijak jsem nad modelem nepřemýšlel, chtěl jsem jenom něco novýho do galerie, abych vás vyprovokoval k uveřejnění vašich prací - "dlouho sem nikdo nic nedal". ;)
Render modelu je v Kerkythea (základní nastavení). Na modelu je použit plugin "curvemaker" z balíku "drawmetalplugins" - Euler spiral. Dále umístění kruhu na spirálu pomocí pluginy "perpendicular circle" a protažení - follow me. Potom nakopírování po kružnici.
Pluginou "sphere" jsem udělal kouli a zploštil ji nástrojem "změnit měřítko - scale".
Celá práce mi trvala asi 5 minut, jen jsem si tak hrál. Render potom trval asi 3 minuty. Materiály jsem v Kerkythei vyměnil.
Není to nic hodno obdivu, to já spíš obdivuju kluky, co umí (nebo se učí) modelovat letadla a lodě. ;) A SketchUp je na to jak dělanej. :)
Kerkythea je zadarmo a má na netu spoustu balíků s materiály. Je to standalone program, to jest samostatný. Pro převod z SU se používá plugina SU2KT. viz http://sketchup.wu.cz/forum/viewforum.php?f=16
A Podium používám taky... :D

Remby
Příspěvky: 15
Registrován: pon 05. črc 2010 13:15:23

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Remby » sob 29. led 2011 23:54:15

tak sem něco dám ;) rozhodně to není nic extra, určitě k tomu je dost připomínek. Jediná věc se kterou si ještě neporadím jsou ty přikrývky :oops: Celkový dojem je dosti strohý, ale je to kolejní pokoj a tak to tam opravdu vypadá :D tedy bez našich krámů :D vy to asi budete brát jako spam, ale ja si tu vyzkoušl zaoblovaní, tvoření trubic a neuplných kružnic o ruzném radiusu :) takže samozřejmě pro vás velmi nízká uroveň, pro mě škola.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Nirthy
Příspěvky: 27
Registrován: stř 08. pro 2010 23:04:56
Bydliště: Velké Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky tvorby

Příspěvek od Nirthy » úte 01. úno 2011 22:10:07

Remby píše:tak sem něco dám ;) rozhodně to není nic extra, určitě k tomu je dost připomínek. Jediná věc se kterou si ještě neporadím jsou ty přikrývky :oops: Celkový dojem je dosti strohý, ale je to kolejní pokoj a tak to tam opravdu vypadá :D tedy bez našich krámů :D vy to asi budete brát jako spam, ale ja si tu vyzkoušl zaoblovaní, tvoření trubic a neuplných kružnic o ruzném radiusu :) takže samozřejmě pro vás velmi nízká uroveň, pro mě škola.
Bohuzel obrazky nejdou zvetsit. Nejakej ERROR :(

Odpovědět