Galerie 3D a jiné...

Co musí splňovat model zobrazitelný v Google Earth
Odpovědět
Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od Fery » pát 09. dub 2010 10:18:41

Tak mi nepřijali modely do vrstvy "Budovy 3D". Ani na třetí pokus. :? To, že mi nevzali model pro jeho složitost mi tak nevadilo, ale svůj pensionek jsem zjednodušoval až na samou hranici dětské stavebničky a stále mi jej vraceli s poznámkou "nedokončené textury". Už jsem vlezl i do základů budovy a maloval zevnitř na bílo, ale furt nic. Co, proboha může ještě chybět. Už mě napadá jenom to, že jsem asi zapomněl namalovat zevnitř taky komín.... :lol:

Uživatelský avatar
Joanna_JL
Příspěvky: 320
Registrován: pon 29. bře 2010 17:22:08
Bydliště: Chrudimská 6, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od Joanna_JL » pát 09. dub 2010 12:20:07

Ještě se může projevit problémek ve správných stranách plochy - je docela potřeba, aby ta strana, na kterou koukáte (a vkládáte texturu) byla orientovaná jako ta přední (obvykle bílá)... Zkuste si toto zkontrolovat :)
JL
ADS Studio
http://www.adsstudio.cz
skype: joannalinhartova
mail: joanna.linhartova@adsstudio.cz

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od Fery » pát 09. dub 2010 17:43:56

Tak jsem prostudoval orientaci ploch a skutečně.... bylo to blbě. Budu muset věnovat zvýšenou pozornost informacím o entitě a kontrolovat a kontrolovat.... :D Ale teď z pensionku můžu udělat vystřihovánku pro vnučky. :lol: To by člověk neuvěřil, jak se dá složitá stavba jednoduše postavit.... když se chce. :lol: :lol:
Jestli to přijmou, tak máte u mě panáka, paní Joanno :P

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od Fery » pát 16. dub 2010 9:51:47

Hurrráááá, přijali.... Je mi, jako kdybych složil maturitu. :D Srandovní na tom je, že jsem ten modýlek opravdu zjednodušil až na prvočinitele, jen několik ploch... Ale asi je to potřeba... ;) Tento a několik mých daších modelů si můžete prohlédnout, eventuelně stáhnout z galerie 3D modelů. :P

Uživatelský avatar
Joanna_JL
Příspěvky: 320
Registrován: pon 29. bře 2010 17:22:08
Bydliště: Chrudimská 6, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od Joanna_JL » ned 18. dub 2010 12:32:30

Tobogán je skvělý - nedávno jsem zoufale něco podobného hledala kvůli dětským hřištím :( - pak mi nezbylo, než si ho vymodelovat taky ;) . Ale i ostatní modely dobré - a k maturitě velká gratulace :)
JL
ADS Studio
http://www.adsstudio.cz
skype: joannalinhartova
mail: joanna.linhartova@adsstudio.cz

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od Fery » ned 18. dub 2010 18:00:11

Mockrát děkuji za pochvalu, potěšilo mě to, až se zastavíte, tak to oslavíme. A protože dostávám gratulace i na mail, tak slibuji, že každý, kdo se v mém opravdovém pensionku u nás ubytuje a řekne správné heslo, dostane panáka taky... :D :D :D ;)

Fery
Příspěvky: 441
Registrován: pon 08. bře 2010 1:30:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od Fery » pát 04. čer 2010 10:18:56

:D :D :D Přijali mi tobogán do galerie 3D. :D :D :D http://sketchup.google.com/3dwarehouse/ ... 032b71bfd7
Ještě tam mám tři želízka v ohni. Opravil jsem pension a přidal jednu chatu a "whisky bar". Tak žiju v napjatém očekávání... :lol: Jdu na panáka... :D

Uživatelský avatar
Joanna_JL
Příspěvky: 320
Registrován: pon 29. bře 2010 17:22:08
Bydliště: Chrudimská 6, Praha 3 - Vinohrady, 130 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od Joanna_JL » úte 08. čer 2010 17:36:31

Dejte si i za mě ;)
JL
ADS Studio
http://www.adsstudio.cz
skype: joannalinhartova
mail: joanna.linhartova@adsstudio.cz

palopetro
Příspěvky: 6
Registrován: pát 30. lis 2012 21:24:02

Re: Galerie 3D a jiné...

Příspěvek od palopetro » pát 30. lis 2012 21:55:11

Dobrý den.Patrně jsem tady správně.Ze zvědavostí jsem si stáhl volnou verzi Sketchapu EN a zakouším slast modelovat stavby neskonale snadnějším a přehlednějším způsobem než u jiných 3D grafických editorů.Co mě však rozum nebere je to,že výrobci mnoha typů a barev zařizovacích předmětů-(vany,sprchové kouty,klozety a td) nějak neberou tento program na vědomí.Mám si snad každou vanu vymodelovat a pak se pokoušet ji třeba nabízet do galerie 3D?A nebo jsem vedle jak ta jedle a někde jsou tyto modely k mání.Tohle je ošetřeno na př.v Arconu mnohem lépe.
A ještě s dovolením podotázku.Pokud by se mi podařilo dostat do výkresu nějaký "drátový model" na př.rohové vany,je ve SKP možnost tuto vanu zobrazit v reálném pohledu s případným probarvením?
Těším se a děkuji za odpověď. :D :o :twisted:

Odpovědět